Інструкція щодо роботи на платформі "Всеукраїнська школа онлайн"
Всеукраїнська школа онлайн за посиланням
https://lms.e-school.net.ua/
Інструкція щодо роботи на платформі, як зареєструватись та працювати на платформі "Всеукраїнська школа онлайн"за посиланням на ютуб каналі https://youtu.be/NsGC-UM7-_8
11 грудня Міністерство освіти та науки України разом з Українським інститутом розвитку освіти та Мінцифрою для забезпечення рівного доступу до якісної шкільної освіти учнів 5-11 класів запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання “Всеукраїнська школа онлайн” (ВШО).
Щоб процес навчання не зупинявся, незалежно від поширення коронавірусної інфекції чи закриття шкіл на карантин через ГРВІ, створили спеціальну електронну платформу E-SCHOOL.net.ua для дистанційного навчання. Така платформа розрахована на навчання учнів середньої та старшої школи, там завантажені матеріалами, які пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам, пояснюють у Міністерстві освіти.
На платформі доступні матеріали для 5-11 класів:
відеоуроки;
тести;
матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.
Використання платформи безкоштовне.
“Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи.
Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом якості освіти. Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України”, – зазначено в описі платформи.
На початку 2021 року мають додати кабінет вчителя, де педагоги зможуть відслідковувати прогрес своїх учнів, модифікувати чи створювати для них матеріали. Також будуть мобільні застосунки.
Окрім того, МОН тестує державний електронний журнал, який має бути скоро доступним.
Платформа є інклюзивною – тут є переклад уроків на жестову мову та додаткові звукові доріжки.